Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Złomujemy wszystkiego rodzaju pojazdy i samochody wszystkich marek. Zadzwoń do nas! Samochody poddajemy legalnym procesom. Jeśli Twój pojazd często odmawia posłuszeństwa lub nie nadaje się już do użytku, zadzwoń i sprzedaj go nam. Pozbędziesz się problemu, a przy okazji zarobisz trochę gotówki.

ZŁOMOWANIE AUT DLA LUBLINA

Autokasacja na terenie miasta stołecznego Warszawa to nasza główna działalność. Sprzedaż auta naszej firmie to gwarancja legalności i bezpieczeństwa transakcji. Zarówno pod kątem prawnym, jak i ekologicznym. Samochody zostaną starannie rozebrane na części i sprzedane w odpowiednie miejsca.

AUTOKASACJA LUBLIN

Firma EDMAR auto kasacja jest członkiem programu partnerskiego przedsiębiorstwa Auto Centrum Rafał Kapusta. Edmar kasacja aut to miejsce z wieloletnią historią w zakresie demontażu i kasacji aut.

JAKIE SAMOCHODY SKUPUJEMY W LUBLINIE?

Praktycznie każdy samochód może trafić do naszej firmy. Złomowaniu i autokasacji poddajemy samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek. Działamy zgodnie z polkim prawem, dlatego samochody, które złomujemy lub poddajemy kasacji muszą mieć w granicach 90-95% swojej wagi.